Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

nev-salon.jpg

Fotografie z akcí

galerfoto.jpg

Advent 2017 v Autocentru Nevecom

Již 7.ročník Adventního odpoledne jste mohli navštívit 25.11.2017 v areálu autocentru Nevecom. Po zahájení, které společně zvládli Bára Štěpánová, Tomáš Nedvěd a Švestkovi, si návštěvníci užili prodejní výstavy adventního zboží, různá vystoupení, divadýlko pro děti, dílničky na výrobu věnců, malování na keramiku, výroba náramků, atd. Připraveno bylo tradiční občerstvení - svařáček, horké jablíčko, klobáska, gulášovka, opečený korbáčik - a kavárna jela na 150%. Na podporu malého Hynka si mohl každý zamakat v dílničce a nebo jenom přispět. Přišlo spoustu lidí a na následujících fotografiích je vidět, že se akce vydařila...

Více

 

titulka.jpg

Ukončení sezóny veteránů

Dne 14.10.2017 pořádal Spolek historické techniky Kladno ukončení veteránské sezóny historických vozidel. Ve spolupráci s Autocentrem NEVECOM byla historická vozidla shromážděna na parkovišti autosalonu Nevecom, kde si je přišlo mezi 8,30 až 11,00 hod prohlédnout velké množství zájemců. Diváci s nostalgií zavzpomínali na doby již dávno minulé a obdivovali nádherná vozidla z dob našich babiček a dědečků. Kromě toho se v Autocentru NEVECOM mohli seznámit se současnou produkcí značek Škoda, Renault a Dacia v celé jejich produktové šíři. K vidění byly např. modely Koleos, Captur, Kadjar, Kodiaq, Karoq, Duster, atd.

Vystavení veteráni pak ukončili sezónu spanilou jízdou. I počasí se vydařilo, diváci využili služeb kavárny CAFÉ NEVECOM, bylo to zkrátka krásné sobotní dopoledne.

 

Více

hynek_cover.jpg

Podpora Hynka a předání výher z adventní soutěže

26.11.2016 se po ukončení koncertu konala dražba, jejíž výtěžek byl spolu s příspěvky od návštěvníků večerní akce předán v následujícím týdnu rodičům malého Hynka na jeho další léčbu. Celková částka se letos vyšplhala na 36.300Kč. Všem kdo přispěli ještě jednou moc děkujeme.

Dále byli vylosováni výherci dětské soutěže o lego, která probíhala v průběhu odpoledního adventního tvoření. Výherci byli vyrozuměni SMS zprávou a většina si již své výhry vyzvedla a na několik zbývajících jejich výhry ještě čekají.... Tak nezapomeňte....

 

Více

«»1 | | | ...