Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

nev-salon.jpg

Fotografie z akcí

titulka.jpg

DEALER OF THE YEAR 2017

V loňské roce jsme obhájili a stejně jako v roce 2016 získali titul DEALER OF THE YEAR 2017 RENAULT pro ČR. Je to výsledek dlouhodobé snahy poskytovat našim zákazníkům co nejkvalitnější a nejkomplexnější služby jak při prodeji nových vozidel, tak při jejich servisování. Od první nabídky vozidla, přes jeho servisování, až po prodej příslušenství a náhradních dílů přistupujeme individuálně ke každému zákazníkovi a snažíme se mu poskytnout služby a produkty podle jeho přání. A potom můžeme sklízet takovéto úspěchy.

Tomáš Nedvěd nejprve zajel převzít cenu do Francie (ve Versailles), kde ji převzal ve společnosti dealerů z celého světa i známých osobností. A potom uspořádal oslavu pro zaměstnance, kteří se o získání tohoto ocenění zasloužili svou prací. Společný víkend v Krkonoších byl příjemným poděkováním za jejich práci.

Více

titulka1.jpg

Zahájení sezóny veteránů

Dne 21.4.2018 uspořádal Spolek historické techniky Kladno ve spolupráci s Autocentrem NEVECOM zahájení veteránské sezóny historických vozidel. Historická vozidla se postupně shromáždila na parkovišti autosalonu Nevecom, kde si je přišlo mezi 8,30 až 11,00 hod prohlédnout velké množství zájemců. Celá akce měla velký ohlas, návštěvníci s nostalgií zavzpomínali na doby již dávno minulé a obdivovali nádherná vozidla z dob našich babiček a dědečků. Kromě toho se v Autocentru NEVECOM mohli seznámit se současnou produkcí značek Škoda, Renault a Dacia v celé jejich produktové šíři. K vidění byly všechny modely značek Dacia, Renault a Škoda.

Vystavení veteráni pak zahájili sezónu spanilou jízdou. I počasí se vydařilo, diváci využili služeb kavárny CAFÉ NEVECOM, bylo to zkrátka krásné sobotní dopoledne.

 

Více

galerfoto.jpg

Advent 2017 v Autocentru Nevecom

Již 7.ročník Adventního odpoledne jste mohli navštívit 25.11.2017 v areálu autocentru Nevecom. Po zahájení, které společně zvládli Bára Štěpánová, Tomáš Nedvěd a Švestkovi, si návštěvníci užili prodejní výstavy adventního zboží, různá vystoupení, divadýlko pro děti, dílničky na výrobu věnců, malování na keramiku, výroba náramků, atd. Připraveno bylo tradiční občerstvení - svařáček, horké jablíčko, klobáska, gulášovka, opečený korbáčik - a kavárna jela na 150%. Na podporu malého Hynka si mohl každý zamakat v dílničce a nebo jenom přispět. Přišlo spoustu lidí a na následujících fotografiích je vidět, že se akce vydařila...

Více

 

«»1 | | | ...