Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

Novinky

Nový Renault Captur

Vychutnejte si každý okamžik. Módní crossover a zároveň prostorný rodinný vůz. 5 let záruka.

 
Více

Jarní servisní prohlídka Škoda 2018

Od 1.4.2018 do 31.5.2018 platí akce na jarní servisní prohlídku za 249,-Kč včetně kontroly funkčnosti klimatizace pro vozidla značky Škoda. Využijte i pestrou nabídku nákupu letních pneumatik se slevou až 25%, ale i jejich přezutí a uskladnění.

Více

AUTO DUBEN RENAULT

 

Autem měsíce značky Renault jsme na duben vybrali vůz RENAULT MEGANE COMBI 1,5 DCI - prostorný rodinný vůz a dělník na kolech za skvělou cenu.

AUTO DUBEN ŠKODA 

 

Autem měsíce značky Škoda jsme na duben vybrali vůz ŠKODA CITIGO 1,0 MPI MONTE CARLO - prcka s neskutečným charismatem a super výbavou.

AUTO DUBEN DACIA 

 

Autem měsíce jsme na duben vybrali za značku Dacia robusní a spolehlivý DUSTER 1,5 DCI OUTDOOR 4x4, vybavený vším, co k životu potřebujete. 

AUTO DUBEN ŠKODA 

 

Autem měsíce značky Škoda jsme na duben vybrali vůz ŠKODA FABIA COMBI 1,2 TSI Style - rodinný vůz, spolehlivý a v plné výbavě.

AUTO DUBEN RENAULT

 

Autem měsíce značky Renault jsme na duben vybrali vůz RENAULT CLIO COMBI 1,2l - překvapivě prostorný vůz za dobrou cenu.

ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Se službou ŠKODA BEZ STAROSTÍ si pořiďte nový vůz bez akontace a bez starostí.

Navštivte nás a vyberta si z nabídky vozů ŠKODA.


Více

Teď na to MÁTE!

Nabídka, které propadne každý. Skvěle vybavený automobil Škoda Fabia ve výbavě TRUMF s cenovým zvýhodněním až 79 000 Kč.

Přijďte se podívat do našeho autosalonu nebo si sjednejte testovací jízdu.


Více

Talisman a Talisman Grandtour

Vstupte do světa prémiových vozů značky Renault. Výhodné značkové financování 103%, jedinečná ovladatelnost a pokročilé palubní technologie, záruka Renault na 5 let nebo 150 000 km.


Více

«»1 | | | |