Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

Bonus systém

Systém věrnostních slevových bonusů společnosti Nevecom, spol. s r. o.

Zákazník, který si u nás v Nevecomu Kladno zakoupí nový nebo ojetý vůz, či projeví zájem o členství, získá možnost využít systém slevových bonusů. Stačí pouze vyplnit přihlášku do tohoto systému nebo si do svého mobilního zařízení stáhnout aplikaci Nevecom. Jedná se v počátku o 5% zvýhodnění na práci a 0% zvýhodnění na originální ND a příslušenství. Dále pak po každém roce provozu a absolvování výrobcem předepsaných periodických servisních úkonů v naší společnosti, se bonusy zvyšují oproti stávající výši o dalších 2,5 % zvýhodnění na práci i na originální ND a příslušenství. K dosažení maximální výše bonusu dojde po pátém roce provozu při dodržení výše uvedených podmínek.

Bonusy se načítají při dodržení uvedených pravidel na vozidlo, které zákazník uvede do přihlášky. 

Poznámka:
Pro přiznání výše uvedených výhod je nutné zdokladování provedení jednotlivých, výrobcem předepsaných, periodických servisních úkonů provedených v servisu Nevecom. V případě využití jiných akčních nabídek společnosti Nevecom platí, že se uvedená zvýhodnění nesčítají.

Dosavadní výše procentuelního zvýhodnění je přenositelná při prodeji vozu na nového majitele. Zvýhodnění se váže na výrobní číslo automobilu, nikoliv na majitele. Uvedená zvýhodnění jsou soudně nevymahatelná. Nevecom, spol. s r. o. si vyhrazuje právo na změny. Vyplácení slev v hotovosti není možné. 

Platí pro fyzické osoby využívající služeb Nevecom, spol. s r. o.

Přihláška

Právní podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností K N car spol. s r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti K N car spol. s r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti K N car spol. s r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost K N car spol. s r.o. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
  • 1Osobní údaje
  • 2Údaje o vozidle
  • 3Potvrzení

Osobní údaje

Údaje o vozidle