Volejte zdarma 800 123 111

Neautorizovaný servis osobních a užitkových vozů všech značek

logo-ojete.png
logo-cebia.png
logo-cafe-new.png

Q-Servis

Společnost Nevecom si plně uvědomuje ekonomickou situaci většiny našich domácností, které jsou nuceny mimo jiné řešit úspory i při servisu svých automobilových miláčků. To potvrzuje také naše zjištění, že naši zákazníci i přes celkovou spokojenost s poskytovanými službami společnosti Nevecom, hledají cestu, jak ušetřit v neautorizovaných servisech – „garážích“. Dobrovolně tak podstupují rizika, která toto rozhodnutí přináší jako například:  snížení životnosti funkčních celků, zhoršení bezpečnosti pro posádku, snížení záručních podmínek, a také možné vícenáklady při následných opravách. Z toho vyplývá, že většina oprav v neautorizované síti v zásadě nepřináší úspory a kvalitu, které by zákazník očekával. 

Nezávislý autoservis Q-Service byl v Autocentru NEVECOM zřízen jako nabídka alternativního řešení pro ty majitele vozidel, kteří nechtějí své vozy servisovat pouze ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu, spolehlivost a profesionalitu a to vše za optimální cenu. Ta je dosažena použitím alternativních náhradních dílů, tzn. dílů, které plní veškerá výrobci požadovaná kriteria, avšak lze je nabídnout za příznivější cenu.

Objednávka Q-Servisu online

Právní podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností K N car spol. s r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti K N car spol. s r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti K N car spol. s r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost K N car spol. s r.o. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
  • 1Kontaktní údaje
  • 2Servis
  • 3Potvrzení

Kontaktní údaje

Objednávka do servisu je platná až po odsouhlasení pracovníkem servisu!

Objednávka do servisu je platná až po odsouhlasení pracovníkem servisu!

Náš tým

simona2.jpg

Simona Sedmíková

Asistentka servisu 

Tel:(+420) 312 660 212
Mob:(+420) 773 685 141
E-mail:[javascript protected email]
marcel.jpg

Marcel Žák

Servisní poradce 

Tel:(+420) 312 660 212
Mob:(+420) 773 685 142
E-mail:[javascript protected email]

Kontakt