Volejte zdarma 800 123 111

Neautorizovaný servis osobních a užitkových vozů všech značek

logo-ojete.png
logo-cebia.png
logo-cafe-new.png

Q-Servis

Společnost Nevecom si plně uvědomuje ekonomickou situaci většiny našich domácností, které jsou nuceny mimo jiné řešit úspory i při servisu svých automobilových miláčků. To potvrzuje také naše zjištění, že naši zákazníci i přes celkovou spokojenost s poskytovanými službami společnosti Nevecom, hledají cestu, jak ušetřit v neautorizovaných servisech – „garážích“. Dobrovolně tak podstupují rizika, která toto rozhodnutí přináší jako například:  snížení životnosti funkčních celků, zhoršení bezpečnosti pro posádku, snížení záručních podmínek, a také možné vícenáklady při následných opravách. Z toho vyplývá, že většina oprav v neautorizované síti v zásadě nepřináší úspory a kvalitu, které by zákazník očekával. 

Nezávislý autoservis Q-Service byl v Autocentru NEVECOM zřízen jako nabídka alternativního řešení pro ty majitele vozidel, kteří nechtějí své vozy servisovat pouze ve značkovém autoservisu, ale požadují prvotřídní kvalitu, spolehlivost a profesionalitu a to vše za optimální cenu. Ta je dosažena použitím alternativních náhradních dílů, tzn. dílů, které plní veškerá výrobci požadovaná kriteria, avšak lze je nabídnout za příznivější cenu.

Objednávka Q-Servisu online

Právní podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností K N car spol. s r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti K N car spol. s r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti K N car spol. s r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost K N car spol. s r.o. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
  • 1Kontaktní údaje
  • 2Servis
  • 3Potvrzení

Kontaktní údaje

Servis

Náš tým

jelinkova4.jpg

Jana Jelínková

Vedoucí servisu 

Tel:(+420) 312 660 212
Mob:(+420) 773 685 141
E-mail:[javascript protected email]
marcel.jpg

Marcel Žák

Servisní poradce 

Tel:(+420) 312 660 212
Mob:(+420) 773 685 142
E-mail:[javascript protected email]

Kontakt