Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda

logo-servis.png
logo-bonus.png
logo-cafe-new.png

Náhradní díly

ŠKODA Originální díly jsou bezpečnější a mají delší životnost. Mimoto jsou identické s těmi, které se používají pro výrobu nových vozů. To v praxi znamená, že podstupují stejné zátěžové testy a zkoušky a rovněž procházejí stejnými inovacemi jako díly pro nová auta. Použití materiálů prvotřídní kvality a špičková technologie výroby ŠKODA Originálních dílů zaručují jejich maximální spolehlivost a dlouhodobou životnost. Na všechny ŠKODA Originální díly je poskytována minimálně dvouletá záruka. Výjimku tvoří ŠKODA Originální tlumiče výfuku – pro jejich kvalitu byla záruční doba prodloužena na čtyři roky. Tato záruka se vztahuje na tlumiče výfuku na vozy ŠKODA Fabia, Roomster, Octavia a Superb.  Prodloužená záruka je platná pro Českou republiku a Slovensko.

Pro starší automobily značky Škoda, kde by trvanlivost originálního náhradního dílu byla větší než životnost samotného automobilu umíme nabídnout náhradní díly Škoda ECO, které nabízí velmi příznivou cenu bez ztráty na kvalitě a bezpečnosti dílů.

Velkoobchod

Pro neautorizované servisní dílny a prodejce náhradních dílů zabízíme za předpokladu větších či opakovaných odběrů možnost velkoodběratelského smluvního vztahu.

Pro další informace: kontaktujte vedoucí prodeje náhradních dílů zn. Škoda pana Miroslava Pavlíčka 312 687 705

Novinky

Škoda KAROQ

Buďte mezi prvními, kdo odhalí roušku tajemství nového SUV znašky ŠKODA. Přijměte naše pozvání na představení vozu ŠKODA KAROQ.

Kdy: středa 18.10.2017 

V týdnu od 18. do 25.10.2017 si vychutnejte emoce z předváděcí jízdy spojené s následným malým občerstvením na naší kavárně.

 

Nová Škoda Rapid

 

Jedním slovem nepopsatelná. Přijďte se podívat do autocentra Nevecom a zjistit proč.

Zkroťte smečku

V sobotu 17.6. proběhly na kladenském Sletišti Dny testovacích jízd Škoda 2017. Jak jsme si to užili a kdo a co vyhrál se podívejte.

Náš tým

pavlicek.jpg

Miroslav Pavlíček

Vedoucí prodeje náhradních dílů 

  
Tel:(+420) 312 687 705
E-mail:[javascript protected email]
maruska1.jpg

Marie Drábková

Prodejce náhradních dílů 

  
Tel:(+420) 312 687 705
E-mail:[javascript protected email]

Kontakt