Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

nev-salon.jpg

Fotografie z akcí

advent.jpg

Advent 2018 v Autocentru Nevecom

V sobotu 1.12.2018 jste mohli v Autocentru NEVECOM navštívit již 8.ročník tzv. Adventního odpoledne. Ve 14,00 hod jej společně zahájili Tomáš Nedvěd a Švestkovi (hlavní organizátoři a partneři akce - Autocentrum NEVECOM a Švestkovic zahradnictví a květinářství) a jako obvykle moderovala - a krásně zpívala - Bára Štěpánová. A potom už si všichni užívali stánků, dílniček, různých vystoupení, svařáčku, klobásek, atd. I Milan Peroutka přišel. Lidí bylo mnoho a snad se i všichni bavili.

Více

 

titulka2.jpg

Ukončení sezóny veteránů

Dne 13.10.2018 opět uspořádal Spolek historické techniky Kladno ve spolupráci s Autocentrem NEVECOM ukončení veteránské sezóny historických vozidel. Historická vozidla se shromáždila na parkovišti autosalonu Nevecom, kde si je přišlo mezi 9,00 až 11,00 hod prohlédnout velké množství zájemců. Diváci si s nostalgií prohlédli modely a značky v nichž mnozí v dobách svého mládí a dětství jezdili. Kromě toho se v Autocentru NEVECOM mohli seznámit se současnou produkcí značek Škoda, Renault a Dacia v celé jejich produktové šíři. 

Vystavení veteráni pak ukončili sezónu spanilou jízdou. Počasí se jako vždy vydařilo, diváci využili služeb kavárny CAFÉ NEVECOM, bylo to zkrátka krásné sobotní dopoledne.

 

Více

titulka.jpg

DEALER OF THE YEAR 2017

V loňské roce jsme obhájili a stejně jako v roce 2016 získali titul DEALER OF THE YEAR 2017 RENAULT pro ČR. Je to výsledek dlouhodobé snahy poskytovat našim zákazníkům co nejkvalitnější a nejkomplexnější služby jak při prodeji nových vozidel, tak při jejich servisování. Od první nabídky vozidla, přes jeho servisování, až po prodej příslušenství a náhradních dílů přistupujeme individuálně ke každému zákazníkovi a snažíme se mu poskytnout služby a produkty podle jeho přání. A potom můžeme sklízet takovéto úspěchy.

Tomáš Nedvěd nejprve zajel převzít cenu do Francie (ve Versailles), kde ji převzal ve společnosti dealerů z celého světa i známých osobností. A potom uspořádal oslavu pro zaměstnance, kteří se o získání tohoto ocenění zasloužili svou prací. Společný víkend v Krkonoších byl příjemným poděkováním za jejich práci.

Více

«»1 | | | ...