Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

nev-salon.jpg

Fotografie z akcí

titulka3.jpg

Zahájení sezóny veteránů 2019 

Dne 27.4.2019 uspořádal Spolek historické techniky Kladno ve spolupráci s Autocentrem NEVECOM zahájení veteránské sezóny historických vozidel. Historická vozidla se postupně shromáždila na parkovišti autosalonu Nevecom. I přes nepřízeň počasí si na jejich prohlídku udělalo čas značné množství zájemců. 

Kromě toho se v Autocentru NEVECOM mohli seznámit se současnou produkcí značek Škoda, Renault a Dacia - k vidění byl především nový model ŠKODA SCALA. 

Vystavení veteráni pak zahájili sezónu spanilou jízdou. Návštěvníci využili služeb kavárny CAFÉ NEVECOM, bylo to zkrátka pěkné sobotní dopoledne.

 

Více

advent.jpg

Advent 2018 v Autocentru Nevecom

V sobotu 1.12.2018 jste mohli v Autocentru NEVECOM navštívit již 8.ročník tzv. Adventního odpoledne. Ve 14,00 hod jej společně zahájili Tomáš Nedvěd a Švestkovi (hlavní organizátoři a partneři akce - Autocentrum NEVECOM a Švestkovic zahradnictví a květinářství) a jako obvykle moderovala - a krásně zpívala - Bára Štěpánová. A potom už si všichni užívali stánků, dílniček, různých vystoupení, svařáčku, klobásek, atd. I Milan Peroutka přišel. Lidí bylo mnoho a snad se i všichni bavili.

Více

 

titulka2.jpg

Ukončení sezóny veteránů

Dne 13.10.2018 opět uspořádal Spolek historické techniky Kladno ve spolupráci s Autocentrem NEVECOM ukončení veteránské sezóny historických vozidel. Historická vozidla se shromáždila na parkovišti autosalonu Nevecom, kde si je přišlo mezi 9,00 až 11,00 hod prohlédnout velké množství zájemců. Diváci si s nostalgií prohlédli modely a značky v nichž mnozí v dobách svého mládí a dětství jezdili. Kromě toho se v Autocentru NEVECOM mohli seznámit se současnou produkcí značek Škoda, Renault a Dacia v celé jejich produktové šíři. 

Vystavení veteráni pak ukončili sezónu spanilou jízdou. Počasí se jako vždy vydařilo, diváci využili služeb kavárny CAFÉ NEVECOM, bylo to zkrátka krásné sobotní dopoledne.

 

Více

«»1 | | | ...