tema-onas.jpg tema-onas-mobile.jpg
zobrazit více

O nás

tomas_web_ok.jpg

Tomáš Nedvěd, jednatel

Dobrý den, vítám Vás na stránkách Autocentra NEVECOM Kladno.

Úvodem trochu historie – již v prosinci roku 1991 vydražila naše společnost areál v Kladně „Na Zelené“, v němž bývala autoopravna Okresního podniku služeb. Získaný objekt autoopravny byl v průběhu prvních dvou let činnosti zrekonstruován a rozšířen tak, aby v něm bylo možno poskytovat komplex služeb zákazníkům v oblasti prodeje a opravárenství podle parametrů nastavených tehdy výrobcem vozů Škoda.

Vývoj ve zvyšování kvality a rozsahu našich služeb byl a je plně podřízen požadavkům   našich zákazníků. Optimálním využitím zkušeností získaných vprůběhu 28leté činnosti, výběrem a soustavným školením našeho personálu jsme vytvořili tým  pracovníků, který skýtá záruky vysoké úrovně odborné péče.

Naše společnost se v roce 2008 stala stoprocentním vlastníkem společnosti K N car spol. s r.o. prodávající a servisující automobily značek Renault a Dacia v provozovně nedaleko kladenského hypermarketu TESCO v Americké ulici.

nevecom-white.png

Nevecom Kladno Váš nezávislý
poskytovatel mobility!

dsc_2015_9464.jpg
dsc_2016_9465.jpg

Dalším krokem ke zkvalitnění služeb bylo soustředění společností „pod jednu střechu“, a to do bývalého areálu společnosti K N car Kladno v Americké ulici. Celý areál prošel komplexní rekonstrukcí a rozšířením. Nové provozy jsou vybaveny moderním servisním zařízením a diagnostickou technikou. K dispozici je pro mechanické opravy celkem 18 heverových stání, lakovna, karosárna, pneuservis. To vše s cílem poskytnout vašemu vozu co nejkvalitnější  a časově dostupnou péči.

V průběhu 28 let činnosti jsme se začlenili mezi významné republikové obchodníky s ostatními vozy. Spokojenost zákazníků je pro nás hnací silou v neustálém zvyšování úrovně služeb.

Díky tomu se nám podařilo získat do řad našich zákazníků nejenom velkou část občanů Kladenska, ale i řadu významných subjektů. Zároveň jsme rozšířili naše služby o prodej zánovních vozů v nových prostorách autosalonu pro ojetá vozidla, které jsou situovány především v suterénu našeho autocentra, ale i na ploše před ním. Další významnou novinkou v námi poskytovaných službách je zřízení alternativního autoservisu pod značku mezinárodní servisní sítě Q-service.

Dovoluji si Vás tímto pozvat do našeho Autocentra v Americké ulici (vedle kladenského hypermarketu TESCO).

Přeji Vám jménem pracovníků Autocentra NEVECOM Kladno
i jménem svým mnoho šťastných kilometrů s vozy od nás.