Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

logo-servis.png
logo-bonus.png
logo-cafe-new.png

Služby autobazaru

Všechny vozy pečlivě kontrolujeme, specializujeme se na zánovní vozy s nízkým počtem kilometrů, každý vůz v naší nabídce je prověřen, jak po stránce technické, tak právní! Našim vozům můžete věřit!

Váš vůz vykoupíme za nejlepší ceny, zajistíme kompletní servis s přihlášením vozu. Vše rychle a bez starostí!

Máme možnost komisního prodeje. Neúčtujeme si žádné poplatky za stání vozu. Platíte pouze provizi od 5 000,- vč. DPH v případě úspěšného prodeje!

Jsme členy programu ŠKODA Plus!

FINANCOVÁNÍ

Nabízíme výhodné financování všech vozů mladších 13 let se zohledněním produktů dle typu vozu a stáří vozu..

POJIŠTĚNÍ

Výhodné pojištění vozů všech značek a typů. Převedeme Vaše bonusy. Zajímavé obchodní slevy. Široká nabídka produktů! (Povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, úrazová připojištění…)

PRODEJ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Široká nabídka příslušenství, možnost montáže zabezpečovacích prvků, tažných zařízení, LPG. Prodej prodloužených záruk!

SERVIS

Pro vozy zakoupené v našem autobazaru nabízíme i následné servisní služby dle vybraného vozidla v jednom z našich servisů Škoda, Renault a Dacia, Q-service. Vozy zakoupené u nás získávají slevy na následný servis (výše dosažené slevy je závislá na délce spolupráce).

  • servisní služby zajišťuje odborně vyškolený personál
  • dílny jsou vybaveny nejmodernější technikou
  • používáme kvalitní náhradní díly

Novinky

AUTO ČERVEN ŠKODA 

 

Autem měsíce značky Škoda jsme na červen vybrali vůz ŠKODA RAPID 1,0 TSI / 70kW AMBITION - dobrá cena, neprůstřelná kvalita.

AUTO ČERVEN RENAULT

 

Autem měsíce značky Renault jsme na červen vybrali vůz RENAULT MEGANE GRANDCOUPÉ 1,5 DCI Limited - prostorný rodinný vůz se super výbavou a dobrou cenou.

ŠKODA PLUS

V našem autobazaru máme vozy z programu ŠKODA PLUS - pro zákazníka samé ++++

Např.: garance kilometrů a tech.stavu, bonus při výkupu vašeho vozu, flexibilní značkové financování, roční vozy s prodlouženou zárukou, atd. Více se dozvíte u našich prodejců.

Více

Mám zájem o ojetý vůz

Právní podmínky

Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu, maximálně však po dobu 5 let, zpracovávány společností Nevecom spol. s r.o., vedenou u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 4474, IČO: 16978838, se sídlem Na zelené 2351, Kročehlavy, 272 01 Kladno, provozovna Americká 2736, 272 01 Kladno - Kročehlavy nebo její dceřinou společnosti K N car spol. s r.o., vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 1133, IČO: 14799430, se sídlem Americká 2736, 272 01 Kladno, jakožto správcem v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a s národními předpisy České republiky, které upravují otázku ochrany a zpracování osobních údajů za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti Nevecom spol. s r.o. a K N car spol. s r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti K N car spol. s r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen formulářem na stránkách www.nevecom.cz nebo www.kncar.cz – OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

  • 1Kontaktní údaje
  • 2Údaje o vozidle
  • 3Potvrzení

Kontaktní údaje

Náš tým

kuthanova.jpg

Kateřina Kuthanová

Obchodní ředitelka 

Tel:(+420) 312 660 215
Mob:(+420) 774 059 333
E-mail:[javascript protected email]
uher_1.jpg

Tomáš Uher

Prodejce ojetých vozů 

Tel:(+420) 312 660 222
Mob:(+420) 777 685 143
E-mail:[javascript protected email]

Kontakt