Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

Užitkové vozy

Nabídka užitkových vozidel značek Renault a Dacia zahrnuje následující  modely:

 

Renault svými modely: Nový Master, nový Trafic a Kangoo Express resp. Express Maxi

užitkové vozy renault

VÍTE, že užitková vozidla Renault jsou již šestnáct let evropskou jedničkou v kategorii užitkových vozidel !

 

Dacia svým modelem Dokker

dacia dokker

 

 

Charakteristika nabízených modelů užitkových vozidel

Nový Renault Master

Nový Master se více než kdy jindy dokáže přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům svých uživatelů, lze jej charakterizovat jako „vozidlo pro každou profesi“, je nabízen v celé řadě karosářských provedeních a variantních uspořádání s ohledem na celkovou délku, délkách rozvoru, výšky karoserie a nosnosti. Největší model má objem nákladového prostoru 17 m3(furgon) a 22 m3 (skříň). Nový Master se nabízí s pohonem předních či zadních kol, což garantuje jízdní vlastnosti odpovídající předpokládaným profesním nárokům.

Je vybaven novým systémem ESC s funkcí Extended Grip, která zajistí optimální účinnost pohonu a asistentem rozjezdu do kopce atd. Tažným zařízením můžete táhnout až 3 tuny.

Celková hmotnost 2,8 a 3,3 tuny je určena pro furgon a osobní verzi, 3,5-tunové provedení pro pohon předních i zadních kol, verze s pohonem zadních kol s dvojitou montáží je v alternativách 3,5 a 4,5 tuny. 

Pohonnou jednotkou je nový úsporný čtyřválcový turbodiesel 2,3 dCi. Nabízí se ve čtyřech variantách: dCi 110, dCi 125, Energy dCi 135 a Energy dCi 165, když motory řady Energy jsou osazeny systémem Twin Turbo se stop&start systémem a systémem rekuperace a dále motor dCi 150 Quickshit s automatickou převodovkou.

 

Nový Renault Trafic

Nový Trafic má zcela nový design exteriéru. Vyznačuje se dynamickým vzhledem, protaženou a expresivní siluetou. Je připraven v celé řadě variant; tedy 270 verzí ve dvou výškách a dvou délkách, verze dodávka, hlubší kabina, nebo přeprava osob, a k tomu ještě celá řada nástaveb a vestaveb od Renault Tech a našich autorizovaných partnerů.

Dieselové motory 1,6 dCi poslední generace se dělí do 2 variant: dva motory  dCi 90 k resp. 115 k - jednoduché turbodmychadlo s variabilní geometrií (umožňující snížení spotřeby až o 1 l oproti Traficu II) a dva motory Energy dCi 120 k resp. 140 k Twin-Turbo, u kterých spotřeba klesá na hranici 6 l/100 km.

 
Renault Kangoo Express a Express Maxi

Jedná se o identické modely furgonetů dodávaných s pestrou škálou výbavy, kde si lze vybrat mezi dvěma délkami vozidla 4,28 m a 4,66 m (Express Maxi), což umožňuje navýšení objemu nákladového prostoru až na 4,6 m3, kde vozidlo může být vybaveno variabilní přepážkou se sklopným sedadlem spolujezdce díky čemuž získáte 2,9 m užitečné délky. Motorizace – nové motory řady Energy, tj. benzin 1,2 TCe 84 kW se stop&start systémem a diesel 1,5 dCi 55 kw resp. 66 kW či 80 kW. 

 

Dacia Dokker

Dokker Van je pravou dodávkou se vším všudy s délkou 4,36 m. Pro potřeby vaší profese máte k dispozici užitečnou hmotnost 750 kg*, objem 3,3 až 3,9 m3 a užitečnou délku od 1,9 do 3,11 m. Dokker Van je vůz pro profesionály, pro které je rozhodující praktičnost, spolehlivost a odolnost a hlavně pořizovací cena vozu a provozní náklady. Novinkou u těchto vozů Dacia je možnost doobjednat si multimediální systém MEDIA NAV či Dacia Plug & Radio s ovládáním pod volantem, CD MP3 přehrávač, USB vstup a Jack zásuvku na čelním panelu a technologii Bluetooth® případně  tempomat s omezovačem rychlosti a zadní parkovací asistent.

Motorizaci tvoří moderní benzinový přeplňovaný motor skupiny Renault s přímým vstřikováním 1.2 TCe s výkonem 115 k a příznivou spotřebu paliva, dieselové motory zastupuje přeplňovaný čtyřválec 1.5 dCi ve dvou výkonových variantách 75 k a 90 k.  

 

Individuální úpravy vozidel

Všechny nabízené užitkové vozy Renault, Dacia i Škoda se díky své modularitě hodí pro úpravy a přestavby podle individuálního přání zákazníka.

Zkušenosti máme i s realizací vysoce specializovaných přestaveb a vestaveb jako např. sanitní vozy, vozidla pro invalidy, policejní, záchranná či hasičská vozidla atd.

sanita sanita dokker

mp.jpg sanita3.jpg

 

Finanční služby  

V případě zájmu o profinancování nákupu vozidla Vám zajistíme kontakt na leasingové či úvěrové společnosti spojené s jednotlivými nabízenými značkami, případně dalšími podle vašeho požadavku. Financování cestou Renault Finance, Dacia Finance a Škofin s sebou zpravidla nese některé další výhody, jakými jsou např. slevy a prodloužení záruky nad zákonný limit atd.