Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda

logo-servis.png
logo-bonus.png
logo-cafe-new.png

Náhradní díly

ŠKODA Originální díly jsou bezpečnější a mají delší životnost. Mimoto jsou identické s těmi, které se používají pro výrobu nových vozů. To v praxi znamená, že podstupují stejné zátěžové testy a zkoušky a rovněž procházejí stejnými inovacemi jako díly pro nová auta. Použití materiálů prvotřídní kvality a špičková technologie výroby ŠKODA Originálních dílů zaručují jejich maximální spolehlivost a dlouhodobou životnost. Na všechny ŠKODA Originální díly je poskytována minimálně dvouletá záruka. Výjimku tvoří ŠKODA Originální tlumiče výfuku – pro jejich kvalitu byla záruční doba prodloužena na čtyři roky. Tato záruka se vztahuje na tlumiče výfuku na vozy ŠKODA Fabia, Roomster, Octavia a Superb.  Prodloužená záruka je platná pro Českou republiku a Slovensko.

Pro starší automobily značky Škoda, kde by trvanlivost originálního náhradního dílu byla větší než životnost samotného automobilu umíme nabídnout náhradní díly Škoda ECO, které nabízí velmi příznivou cenu bez ztráty na kvalitě a bezpečnosti dílů.

Velkoobchod

Pro neautorizované servisní dílny a prodejce náhradních dílů zabízíme za předpokladu větších či opakovaných odběrů možnost velkoodběratelského smluvního vztahu.

Pro další informace: kontaktujte vedoucí prodeje náhradních dílů zn. Škoda pana Miroslava Pavlíčka 312 687 705

Novinky

NEVECOM - NEJMIX

Prodloužená záruka - 5 let v klidu; Výkup stávajícího vozu; Servis bez starostí; Výhodné financování!

Kontaktujte naše prodejce vozidel Škoda.

Více

ŠKODA HANDY

Naplno bez bariér s programem ŠKODA Handy.

Užívejte naplno benefity tohoto programu, např.: zvýhodněná cena vozu pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P, zajištění úprav na míru, předváděcí jízda v místě bydliště, financování ŠKODA Handy od 30% akontace s 0% navýšením, pomoc s vyřízením státního příspěvku, v případě čerpání státního příspěvku pomos s překlenutím DPH, atd. Více u nás.


 

ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Se službou ŠKODA BEZ STAROSTÍ si pořiďte nový vůz bez akontace a bez starostí.

Navštivte nás a vyberta si z nabídky vozů ŠKODA.


Více

Náš tým

pavlicek.jpg

Miroslav Pavlíček

Vedoucí prodeje náhradních dílů 

  
Tel:(+420) 312 687 705
E-mail:[javascript protected email]

Kontakt