nev1-mobile.webp

Nevecom

Novinky

1.jpg

Nový Renault Arkana

Navštivte naše AUTOCENTRUM a vyzkoušejte si nový model SUV Coupé Renault Arkana.

Toto krásné SUV se vyznačuje sportovními rysy, je elegantní a robustní zároveň. Motorizace je benzínová nebo hybridní. Rovněž výbava je nadstandardní. Již v "základu" najdete např. full LED přední světla, zadní parkovací kameru, tempomat s omezovačem rychlosti atd.

Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet!

 

covid-open.jpg

OD 10.5.2021 OPĚT VŠE OTEVŘENO

Vážení zákazníci, jak jste jistě zaregistrovali, tak od 10.5.2021 jsme zpět a opět Vám schopni poskytnout kompletní služby - prodej nových vozů Renault a Dacia, prodej zánovních a ojetých automobilů všech značek, autorizovaný servis Renault a Dacia, servis a opravy všech ostatních značek, prodej náhradních dílů, atd.

Veškeré podrobnosti naleznete na našich stránkách www.nevecom.cz a www.autocentrumnevecom.cz

 

covid2.jpg

INFORMACE - PROVOZ SLUŽEB PO DOBU OPATŘENÍ COVID-19

Vážení zákazníci,
v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR je náš servis a prodej náhradních dílů OTEVŘEN, kontakt je možný pouze před provozovnou nebo telefonicky či mailem. 

Prodej nových a ojetých vozů - uzavřen - náš prodejní tým je Vám k dispozici on-line. Pro prodej i servis nás najdete na běžných telefonních kontaktech či e-mailem.

covid-open.jpg

ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změně pracovní doby: Po-Pá 7:00 – 17:00, So 8:00 – 12:00
Těšíme se na Vaši návštěvu

 

megane-phev.jpg

NOVÝ MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID V AUTOSALÓNU NEVECOM

Vážení zákazníci, seznamte se novým modelem Nový MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybrid. Tento vůz představuje to nejlepší z obou světů a nabízí vám jedinečné zážitky z jízdy.

nevecom-salon-500x300.jpg

Jsme zpět 

Vážení zákazníci, jak jste jistě zaregistrovali, jsme v souladu s usnesením Vlády ČR od 20. dubna 2020 zpět a opět Vám schopni poskytnout kompetní služby - prodej nových vozů Renault a Dacia, prodej zánovních a ojetých automobilů všech značek, autorizovaný servis Renault a Dacia, servis a opravy všech ostatních značek, prodej náhradních dílů, atd.

Veškeré podrobnosti naleznete na našich stránkách www.nevecom.cz a www.autocentrumnevecom.cz

 

«» | 2 |