specialista-mobile.webp

Nevecom

Opravy vozů po nehodách

Naše společnost pro Vás zajistí co nejjednodušší a nejrychlejší vyřízení pojistné škody na Vašem vozidle, odborně provedeme opravu poškozeného vozidla a pochopitelně po celou dobu opravy Vám zajistíme náhradní vozidlo.

Budeme se zkrátka starat o Vaši mobilitu.

control.svg

Disponujeme vlastní lakovnou a karosárnou
Provoz lakovny a karosárny na ploše 1000 m² je vybaven stříkací a přípravnou kabinou od výrobce Termomeccanica. Používáme lakovací materiály od firmy Standox, tyto jsou doporučeny přímo výrobci automobilů. Karosárna je vybavena rovnacími rámy Celette a Caroliner, vybavením pro svařování v ochranné atmosféře a dalším speciálním karosářským vybavením a technologiemi.
control.svg

Nabízíme pomoc s likvidací pojistné události 
Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami v ČR. Naši pracovníci Vám pomůžou s likvidací pojistné události, zajistí nafocení poškozeného vozu, kontrolu vozidla likvidátorem pojišťovny, následné předání veškerých podkladů pojišťovně, tedy zajistíme vyřízení pojistné události tzv. „na klíč“.
control.svg

Dodržujeme pokyny výrobců k opravám
Při opravách vozů vždy dodržujeme definované opravárenské a technologické pokyny výrobců, takže si můžete být jisti, že postupujeme tím správným způsobem.
control.svg

Disponujeme vyškoleným personálem
Investujeme do rozvoje našeho personálu, a to prostřednictvím jeho komplexního vzdělávání. Náš personál je tedy na špičkové úrovni a zároveň vybaven nejnovějšími technickými informacemi v autoopravárenství.
control.svg

Používáme nejmodernější technologie, nářadí a vybavení
Vašemu vozu se dostane péče využívající nejnovějšího vybavení a techniky oprav. Ať už jde o seřízení geometrie nebo svařování, případně lakování. Můžete si být jisti, že Váš vůz bude u nás opraven v bezvadné kvalitě.
control.svg

Používáme originální náhradní díly 
Naší společnosti záleží na kvalitě provedených prací, proto mimo jiné používáme originální náhradní díly, případně díly srovnatelné kvality dodávané renomovanými výrobci autodílů. Použití takovýchto náhradních dílů dodá opravovanému vozu dlouhou životnost a zajistí Vaši maximální bezpečnost.
control.svg

Zapůjčíme Vám náhradní vozidlo 
Po dobu opravy Vám naši pracovníci mohou zajistit zapůjčení náhradního vozu. Pokud máte tuto službu sesmlouvanou v rámci Vaší pojistné smlouvy, případně škodu uplatňujete z povinného ručení viníka, můžeme i úhradu této služby řešit napřímo s pojišťovnou za Vás.
control.svg

Zaručujeme kvalitu a poskytujeme záruku na provedenou opravu 24 měsíců
Výše popsané zajistí tu nejvyšší kvalitu provedených prací a zároveň nám umožní poskytnout Vám 24 měsíční záruku na celou provedenou zakázku.

Spolupracujeme s...

generali_ceska_pojis.jpg  uniqa.jpg  kooperativa.png  allianz.png  cpp.png