nev1-mobile.webp

Nevecom

O nás

tomas_web_ok.jpg

Tomáš Nedvěd, jednatel

Dobrý den,
vítám Vás na stránkách Autocentra Nevecom v Kladně.

Úvodem trochu z historie. Již v prosinci roku 1991 začala naše společnost budovat a následně provozovat areál pro servis a prodej vozů Škoda v Kladně „Na Zelené“ , a to v bývalém areálu autoopravny Okresního podniku služeb. Zde jsme postupně začali poskytovat veškeré služby související s požadavky našich zákazníků, a to až do roku 2008. V tomto roce došlo k finálnímu rozhodnutí vybudovat nové zázemí odpovídající aktuálním požadavkům výrobců a vás, našich zákazníků. Výstavbu nového autocentra jsme dokončili v roce 2010, a to v Americké ulici vedle hypermarketu Tesco. Tímto krokem jsme soustředili všechny naše poskytované služby „pod jednu střechu“, tedy prodej a servis vozů Škoda, Renault a Dacia.

Nevecom Kladno Váš nezávislý
poskytovatel mobility!

dsc_2015_9464.jpg

Nové provozy autoservisu jsou vybaveny moderním servisním zařízením a diagnostickou technikou. K dispozici je pro mechanické opravy celkem 18 heverových stání, lakovna, karosárna a pneuservis. To vše s cílem poskytnout vašemu vozu komplexní a co nejkvalitnější péči. Zároveň jsme rozšířili naše služby o prodej zánovních vozů v nových prostorách autosalonu pro zánovní a ojetá vozidla, které jsou vystaveny především v suterénu našeho autocentra. Dalším významným krokem v námi poskytovaných službách bylo zřízení nezávislého autoservisu pod značkou mezinárodní sítě Q-service.

Strategickým rozhodnutím s platností od 1.7.2019 bylo ukončeno dosavadní nastavení naší spolupráce se Škoda Auto ČR. Od tohoto data fungujeme v novém nastavení naší činnosti, a to jako nezávislý prodejce a servis vozů Škoda, pochopitelně v našem areálu, s naším vybavením a se stejně kvalifikovaným personálem. Hlavním důvodem k tomuto kroku byl vývoj automobilového trhu v ČR a naše schopnost pro vás v budoucnu docílit dlouhodobých kvalitativně rovnocenných a cenově přijatelných řešení.

 

dsc_2016_9465.jpg

Zároveň si dovoluji zdůraznit, že toto naše rozhodnutí je podloženo legislativním nastavením v ČR a v Evropském hospodářském prostoru. Naše společnost je tedy i nadále schopna zajišťovat profesionální služby a servis pro vaše vozidla Škoda dle předpisů výrobce, a to v plném rozsahu včetně provedení zápisů do elektronických servisních knížek při pravidelných servisních prohlídkách pochopitelně se zachováním záruky na vaše vozidlo. Zároveň jsme díky tomuto kroku rozšířili naše služby o servis vozů Volkswagen a Seat. Prodej a servis vozů Renault a Dacia plně reflektuje současné standardy výrobce stanovené pro prodej a servis těchto značek.

Vývoj ve zvyšování kvality a rozsahu našich služeb byl a je plně podřízen požadavkům vás, našich zákazníků. Optimálním využitím zkušeností získaných v průběhu 30 let naší činnosti, výběrem a soustavným školením našeho personálu jsme vytvořili tým pracovníků, který skýtá záruky vysoké úrovně odborné péče. Zároveň jsme se začlenili mezi významné obchodníky a poskytovatele servisních služeb, a to nejenom na Kladensku, ale i v rámci naší republiky.

Dovoluji si vás tímto pozvat do našeho autocentra, kde si můžete vybrat některý z nových, zánovních či vyzkoušených ojetých vozů nebo zde máte možnost využít ze široké nabídky našich služeb pro motoristy.

Těším se na setkání s vámi

za autocentrum Nevecom  Tomáš Nedvěd

Přeji Vám jménem pracovníků Autocentra NEVECOM Kladno
i jménem svým mnoho šťastných kilometrů s vozy od nás.