Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

O nás

Dobrý den, vítám Vás na stránkách Autocentra NEVECOM Kladno, autorizovaného dealera značek Škoda, Renault a Dacia.

Úvodem trochu historie – v prosinci roku 1991 vydražila firma NEVECOM areál „Na Zelené“, v němž bývala autoopravna Okresního podniku služeb. Získaný objekt autoopravny byl v průběhu prvních dvou let činnosti zrekonstruován a rozšířen tak, aby v něm bylo možno poskytovat komplex služeb zákazníkům v oblasti prodeje a opravárenství podle parametrů nastavených tehdy výrobcem vozů Škoda.

Vývoj ve zvyšování kvality a rozsahu našich služeb byl a je plně podřízen požadavkům Vás zákazníků na straně jedné a výrobců automobilů na straně druhé. Optimálním využíváním zkušeností získaných v průběhu 25ti leté činnosti, výběrem a soustavným školením personálu jsme vytvořili tým zkušených pracovníků, který skýtá záruky vysoké úrovně odborné péče.

V oblasti dalšího zvyšování úrovně kvality naší činnosti jsme vybudovali, zavedli a dále rozvíjíme systémy řízení jakosti.

Naše společnost se v roce 2008 stala stoprocentním vlastníkem společnosti K N car spol. s r.o. prodávající a servisující automobily značek Renault a Dacia v provozovně nedaleko kladenského hypermarketu TESCO v Americké ulici. Naše portfolio se tím rozšířilo a ustálilo na činnostech zahrnujících prodej a komplexní servis značek Škoda, Renault a Dacia.

Dalším krokem ke zkvalitnění služeb bylo soustředění společností „pod jednu střechu“, a to do bývalého areálu společnosti K N car Kladno v Americké ulici vedle hypermarketu TESCO. Celý areál prošel komplexní rekonstrukcí a rozšířením. Nové provozy jsou vybaveny moderním servisním zařízením a diagnostickou technikou. To vše s cílem poskytnout vašemu vozu co nejlepší servis.

V průběhu 25 let činnosti jsme se začlenili mezi významné republikové obchodníky s vozy Škoda, Renault a Dacia. Spokojenost zákazníků je pro nás hnací silou v neustálém zvyšování úrovně služeb. Díky tomu se nám podařilo získat do řad našich zákazníků nejenom velkou část občanů Kladenska, ale i řadu významných subjektů. Zároveň jsme rozšířili naše služby o prodej zánovních vozů v nových prostorách autosalonu pro ojetá vozidla, který je umístěn v suterénních prostorách autosalonu Škoda. Další významnou novinkou v námi poskytovaných službách je zřízení alternativního autoservisu pod značku mezinárodní servisní sítě Q-service.

Dovoluji si Vás tímto pozvat do našeho Autocentra v Americké ulici čp. 2736 (vedle kladenského hypermarketu TESCO), kde můžete využít mimo jiné i možnosti příjemného posezení v naší kavárně.

Přeji Vám jménem pracovníků Autocentra NEVECOM Kladno i jménem svým mnoho šťastných kilometrů s vozidly Škoda, Renault a Dacia.

 

tomas_web_ok.jpg
Tomáš Nedvěd, jednatel

Kde nás najdete