service2-mobile.webp

Renault

Autorizovaný servis

1569500139850.webp

Automobily Renault potřebují stejně jako vozy jiných značek pravidelnou a odbornou péči v parametrech udaných výrobcem.  Firma AUTOCENTRUM NEVECOM má zkušené pracovníky s dlouholetou praxí, jejichž kvalifikace je za přispění firmy Renault průběžně zvyšována školeními odborníků ve školícím středisku firmy Renault.

 

 

 

Mechanické opravy

Používáme nejmodernější vybavení a diagnostiku pro vozy Renault, Dacia. Náš servis disponuje 18ti heverovými stáními.

Lakovna pro všechny značky vozů

Naše společnost disponuje provozem o celkové rozloze lakovacího a přípravného prostoru 1000 m2. Používáme lakovací materiál od firmy Standox. Stříkací a přípravné kabiny od výrobce Termomeccanica jsou přizpůsobeny pro práci s moderními typy materiálů.

Autoklempírna pro všechny značky vozů

Moderní autoklempířský provoz s rovnacími rámy od výrobce Caroliner a Celette a nejmodernějším vybavením pro svařování dílů v ochranné atmosféře.

Pneuservis

Přezouvací a vyvažovací zařízení od firmy Beissbarth, které nám umožňuje přezouvání a vyvažování jak klasických plechových disků kol, tak pochopitelně hliníkových disků o rozměrech od 13″-21″.

Geometrie náprav

Používáme nejmodernější laserové měření od výrobce John Bean, které disponuje měrnými hodnotami pro všechny typy vozů na našem trhu.

Uskladnění kol

Po skončení letní či zimní sezóny Vám za poplatek nabízíme odborné uskladnění sady kompletních kol, kterou právě nepotřebujete.

Výměna autoskel

Zajišťujeme výměny autoskel pro všechny značky vozů včetně vyřízení pojistných událostí.

Servis klimatizací

Provádíme servis, plnění a desinfekci klimatizací na nejmodernějším zařízení od značek Berner a Bosch.

Originální díly Renault, Dacia

Společnost Autocentrum Nevecom používá Renault, Dacia originální díly. Je to proto, že neustále procházejí inovací, absolvují náročné testy, mají originální materiály a technologie, jsou snadno dostupné a jejich cena odpovídá kvalitě. Zaručují funkčnost a životnost Vašeho vozu, mají dvouletou záruku. Dále pak nabízíme originální výměnné díly. Ty vznikají tovární renovací použitých dílů. Jde například o spojky, kloubové hřídele, třmeny brzd, motory, převodovky a další díly. Vzhledem k nižší spotřebě energie a materiálu při jejich výrově je získáte levněji o 20-30%.

Originální příslušenství

Chcete podtrhnout individualitu Vašeho vozu, nebo třeba zabezpečit vůz proti odcizení? Využijte možnost vybrat si ze široké nabídky autopříslušenství v našich prodejnách a servisech.

Pojistné události

Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí na klíč (od nahlášení po zaplacení) pro vozy všech značek.

Sezónní servisní prohlídky

U nás v Autocentru Nevecom je již tradicí pomáhat motoristům s přípravou vozu pro letní i zimní období. Jak na jaře, tak i na podzim provádíme pravidelné kontroly vozů. Za symbolickou cenu provedeme řadu seřízení, kontrolních a ošetřujících úkonů a doporučíme Vám další případné servisní úkony, které pomohou předejít nepříjemnostem při větší provozní zátěži Vašeho vozidla.

STK a měření emisí

Pracovníci firmy Autocentra Nevecom kompletně připraví vůz na bezproblémové absolvování STK, včetně vyřízení STK. Zároveň změříme emise Vašeho vozu.

Vyzvednutí a přistavení vozu, náhradní vozidla

Nemůžete-li přivést vůz do našeho servisu, obraťte se na naše servisní oddělení. Společnost Autocentrum Nevecom Vám za poplatek vůz vyzvedne a po provedení dojednaných služeb zase přistaví zpět. Po dobu opravy Vám můžeme zapůjčit též náhradní vozidlo. Informujte se o podmínkách u servisních techniků.

Umytí vozu a vyčištění interiéru

V Autocentru Nevecom si také můžete nechat vůz kompletně umýt, včetně důkladného vyčištění interiéru.

Jsme smluvně vázáni dodržovat technologii oprav předepsanou výrobcem, včetně časových norem, čímž jsou pozitivně ovlivněny provozní náklady a spolehlivost automobilů Renault.