qservice.jpg qservice-mobile.jpg
zobrazit více

Q-Service

Nabídka služeb

 • Pravidelné záruční a pozáruční prohlídky vozů
 • Kompletní diagnostika vozidel a jejich systémů
 • Mechanické opravy motorů a převodovek
 • Výměny olejů, výfuků, tlumičů
 • Opravy brzdových systémů a podvozků
 • Servis klimatizací vozidel
 • Měření a seřizování geometrie náprav
 • Výměny autoskel
 • Příprava a provedení STK
 • Pneuservis a uskladnění pneu
 • Zapůjčení náhradního vozidla
 • Ruční mytí vozu a čistění interiéru

Společnost Nevecom si plně uvědomuje ekonomickou situaci většiny našich domácností, které jsou nuceny mimo jiné řešit úspory i při servisu svých automobilových miláčků. To potvrzuje také naše zjištění, že někteří zákazníci i přes celkovou spokojenost s poskytovanými službami společnosti Nevecom, hledají cestu, jak ušetřit v neautorizovaných servisech – „garážích“. Dobrovolně tak podstupují rizika, která toto rozhodnutí přináší jako například:  snížení životnosti funkčních celků, zhoršení bezpečnosti pro posádku, snížení záručních podmínek, a také možné vícenáklady při následných opravách. Z toho vyplývá, že většina oprav v neautorizované síti v zásadě nepřináší úspory a kvalitu, které by zákazník očekával. 

Nezávislý autoservis Q-Service byl v Autocentru NEVECOM zřízen jako alternativní řešení komplexního servisu pro majitele vozidel, kteří požadují prvotřídní kvalitu, spolehlivost a profesionalitu - to vše za optimální cenu. Ta je dosažena zejména použitím alternativních náhradních dílů, tzn. dílů, které plní veškerá výrobci požadovaná kritéria, avšak lze je nabídnout za příznivější cenu.

Q-SERVICE Assistance

Q-SERVICE Assistance je navržena na míru pro maximální pohodlí a bezpečnost motoristy s platností na celém území Evropy ve spolupráci se společností Europ Assistance a.s.

Q-SERVICE Assistance kryje odtah nepojízdného vozidla, které nelze opravit do 24 hodin, v rozsahu cca 1 000 km s limitem 30 000 Kč, a poskytnutí náhradního vozidla na dobu až 8 dnů ZDARMA.

q-service-assistance-2.jpg

Q-SERVICE Assistance lze sjednat pro osobní automobily bez ohledu na stáří s max. počtem 9 sedadel včetně sedadla řidiče a max. celkovou hmotností 3 500 kg.

Každý automobil, který má Q-SERVICE Assistance je automaticky zaregistrován do mezinárodní databáze motorových vozidel ECCR (EuropeanCarCodeRegister). Tato databáze napomáhá k nalezení a identifikaci odcizeného vozidla a je přístupná příslušným složkám Policie v rámci zemí EU, na požádání také Ukrajiny a Ruska.

Q-SERVICE Assistance získáte pouze za 619 Kč ročně. Běžná cena asistence v tomto rozsahu je 1 600 Kč.

S námi jste stále mobilní.

 

Kompletní nabídka a příklady využití ZDE 
Rozsah plnění Q-SERVICE Assistance ZDE 
Pojistné podmínky Europ Assistance ZDE 

Ke stažení

qsapp_1.jpg

Q-SERVICE App

Najděte nejbližší autoservis, který vyřeší všechny vaše problémy a starosti s autem! Přehled autoservisů v okolí, novinky a akce v síti Q-Service, dopravní předpisy, rady a tipy pro cestování v zahraničí, postup při poškození pneumatiky, svítí kontolka! Co dělat?

apple-3.jpg

Stáhnout z Google Play

apple-3.jpg

Stáhnout z App Store