Volejte zdarma 800 123 111

Autorizovaný prodej a servis osobních a užitkových vozů Škoda, Renault a Dacia

Bonus systém

Systém věrnostních slevových bonusů společnosti Nevecom, spol. s r. o.

Zákazník, který si u nás v Nevecomu Kladno zakoupí nový nebo ojetý vůz, či projeví zájem o členství, získá možnost využít systém slevových bonusů. Stačí pouze vyplnit přihlášku do tohoto systému nebo si do svého mobilního zařízení stáhnout aplikaci Nevecom. Jedná se v počátku o 5% zvýhodnění na práci a 0% zvýhodnění na originální ND a příslušenství. Dále pak po každém roce provozu a absolvování výrobcem předepsaných periodických servisních úkonů v naší společnosti, se bonusy zvyšují oproti stávající výši o dalších 2,5 % zvýhodnění na práci i na originální ND a příslušenství. K dosažení maximální výše bonusu dojde po pátém roce provozu při dodržení výše uvedených podmínek.

Bonusy se načítají při dodržení uvedených pravidel na vozidlo, které zákazník uvede do přihlášky. 

Poznámka:
Pro přiznání výše uvedených výhod je nutné zdokladování provedení jednotlivých, výrobcem předepsaných, periodických servisních úkonů provedených v servisu Nevecom. V případě využití jiných akčních nabídek společnosti Nevecom platí, že se uvedená zvýhodnění nesčítají.

Dosavadní výše procentuelního zvýhodnění je přenositelná při prodeji vozu na nového majitele. Zvýhodnění se váže na výrobní číslo automobilu, nikoliv na majitele. Uvedená zvýhodnění jsou soudně nevymahatelná. Nevecom, spol. s r. o. si vyhrazuje právo na změny. Vyplácení slev v hotovosti není možné. 

Platí pro fyzické osoby využívající služeb Nevecom, spol. s r. o.

Přihláška

Právní podmínky

Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu, maximálně však po dobu 5 let, zpracovávány společností Nevecom spol. s r.o., vedenou u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 4474, IČO: 16978838, se sídlem Na zelené 2351, Kročehlavy, 272 01 Kladno, provozovna Americká 2736, 272 01 Kladno - Kročehlavy nebo její dceřinou společnosti K N car spol. s r.o., vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 1133, IČO: 14799430, se sídlem Americká 2736, 272 01 Kladno, jakožto správcem v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a s národními předpisy České republiky, které upravují otázku ochrany a zpracování osobních údajů za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti Nevecom spol. s r.o. a K N car spol. s r.o. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti K N car spol. s r.o. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen formulářem na stránkách www.nevecom.cz nebo www.kncar.cz – OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

  • 1Osobní údaje
  • 2Údaje o vozidle
  • 3Potvrzení

Osobní údaje

Údaje o vozidle